נוב' 2021

מידעון התאחדות האטרקציות בישראל

על סדר היום

חברי וחברות התאחדות האטרקציות היקרים,

אני שמח לבשר כי התאחדות האטרקציות ממשיכה בפועלה למענכם בכלל המישורים אל מול משרדי הממשלה והגופים הרלוונטיים.

אני מתכבד להודיע על הצטרפותנו הרשמית אל IAAPA, התאחדות האטרקציות העולמית.

בפגישה שקיימתי עם סגן נשיא IAAPA העולמי, מר ג’ייקוב ואהל (Jacob Wahl) במסגרת תערוכת IAAPA באורלנדו, ארה”ב, סוכם על הרחבת שיתוף הפעולה בין שני הארגונים וכי כל חבר רשמי בהתאחדות האטרקציות של ישראל, יהיה זכאי לכל ההטבות / ההנחות של חבר IAAPA.

(לאתר IAAPA לחצו כאן)

בנוסף, התקבלנו באופן רשמי כחברים בלשכת התיאום של ארגוני התיירות של ישראל – הארגון המהווה לובי לכלל תעשיית התיירות בישראל, בכל הנוגע לפעילות אל מול כנסת וממשלת ישראל, בהם התאחדות המלונות, לשכת מארגני תיירות נכנסת, התאחדות סוכני הנסיעות ועוד.

הצטרפותנו ללשכה מבססת את מעמדה של התאחדות האטרקציות בקהילת התיירות בישראל כאחד הארגונים החשובים להמשך קיום תיירות בת קיימא.

במסגרת השינויים הרגולטוריים אותם מקדמת הממשלה הנוכחית, אנו פועלים על הרחבת רפורמת הייבוא על ענף האטרקציות ובמיוחד בכל הקשור בתקנים לרבות תקן 1604 הקשור ברישוי מתקני שעשועים.

כמו כן, אנו פועלים מול משרד הרווחה והכלכלה להכניס את תחום האטרקציות אל מתווה העבודה המועדפת במסגרת החוק לחיילים משוחררים על מנת לפתור את מצוקת העובדים בענף.
בשבוע הבא ובמהלך חודש דצמבר נקיים פגישות עם שרים וחברי כנסת על מנת לרתום אותם לפעולות שלנו לשיפור תנאי האטרקציות בישראל.

בבמהלך חודש נובמבר התקיימה פגישה עם חברות הקייקים החברות בהתאחדות בנוגע לבעיות הרלוונטיות לתחום שלהם.
תודה רבה לקייקי נהר הירדן על האירוח הלבבי.

הצטרפות למרכז המידע החדש
של מארגני התיירות הנכנסת:

הנהלת ההתאחדות בשיתוף לשכת מארגני תיירות נכנסת לישראל מתכבדות להודיע על אפשרות להצטרף למאגר נותני השירותים לתיירים הנכנסים לישראל

בימים אלו עולה לאוויר מרכז המידע החדש של לשכת מארגני תיירות נכנסת לישראל עבור חבריה. במסגרת שיתוף פעולה עם התאחדות האטרקציות, מרכז המידע החדש יכלול גם מידע רלוונטי אודות אטרקציות תיירותיות, החברות בהתאחדות האטרקציות, הכולל מחירונים רשמיים, המיועדים לשרת את סוכני הנסיעות.

מרכז המידע בנוי על בסיס נתונים המושתת על מערכת הפריוריטי. למרכז המידע יהיה ממשק אינטרנטי לעבודה השוטפת של מארגני התיירות לישראל וכן יהיה זמין לממשק מלא למערכות ניהול המשרדים והחשבונות של מארגני התיירות.

המידע שמוזן למערכת המידע החדש יכלול מידע עדכני של אנשי קשר רלוונטים) שיעודכן באופן שוטף (שיהיה בידם לפעול לאלתר מיד כאשר תתקבל פנייה ממוקד משרדי הבריאות והתיירות. מארגני התיירות ישתמשו במערכת על מנת לוודא מידע מעודכן ורלוונטי לניהול האתר בתווים המחייבים, וכמו כן לצורך קבלת עדכונים מצד האתרים לגבי מגבלות במספר מבקרים הנובעות מניהול עפ״י נהלי התווים המחייבים.

יופיע שם האתר בציון כי המידע אינו מלא ויש לפנות אליכם בנפרד שלא באמצעות המערכת.

לפרטים נוספים ולהצטרפות:

דניאל ליפקין, רכז פעילות שוטפת

053-830-0032
attractions.israel@gmail.co.il

הצטרפות למאגר
נותני הטבות לצוותי רפואה

שיתוף פעולה של התאחדות האטרקציות, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, משרד הכלכלה ומשרד הבריאות למתן הטבות לצוותי הרפואה.

התאחדות האטרקציות משרד הכלכלה בשיתוף התכנית הלאומית לחיזוק עובדי מערכת הבריאות ומניעת שחיקה במשרד הבריאות, יוצאים בקריאה למגזר העסקי להעניק הטבה לעובדי מערכת הבריאות – כי זה הזמן להגיד להם תודה!

עובדי מערכת הבריאות עושים ימים כלילות לאורך תקופת משבר קורונה כדי לשמור על בריאות אזרחי ישראל ונמצאים במערכה קשה במלחמה בנגיף ובהגנה עלינו, וכעת זו ההזדמנות שלנו, כלל המגזר העסקי בתחום הפנאי, עסקים גדולים וקטנים, להגיד להם תודה! אנו יוצאים בקול קורא לעסקים מתחום הפנאי אשר יכולים ורוצים להציע הנחות והטבות עבור עסקים או גופים השייכים למערכת הבריאות עבור עובדיהם. התחומים הרלוונטיים למתן הטבות הינם מתחום הפנאי כגון: נופש, הארחה, אטרקציות למיניהן, מסעדות ובתי קפה, והנחות לפינוק עובדי מערכת הבריאות ובני משפחתם.